KONST / Litografier / Färglitografi 11965228
nr 1196 5228
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Gubbar, EA-upplaga, 36/36, signerad. Motivet: 45x38
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 19:23:37
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö